9 - 25 Ақпан, 2018
Пхёнчхан, Оңтүстік Корея

Биатлон
Аты-жөні Нәтижесі
1 Василий Подкорытов Азия ойындары мен Универсиаданың күміс жүлдегері 2017 ж.
2 Максим Браун Азия чемпионатының күміс жүлдегері 2015 ж., Азия ойындарының чемпионы 2017 ж.
3 Тимур Хамитгатин ҚР спартакиадасының чемпионы 2017 ж.
4 Роман Еремин Жастар арасындағы әлем чемпионатының қола жүлдегері 2017 ж.
5 Владислав Витенко Жастар кубогы IBU 4 орын
6 Галина Вишневская Азия чемпионы 2014 ж., Азия ойындары мен Универсиаданың чемпионы 2017 ж.
7 Дарья Климина Азия ойындарының чемпионы 2017 ж., Универсиаданың күміс жүлдегері 2017 ж.
8 Ольга Полторанина Азия ойындарының чемпионы 2011 ж., Азия чемпионатының қола жүлдегері 2014 ж.
9 Елизавета Бельченко IBU кубогының күміс жүлдегері 2016 ж.
10 Алина Райкова Универсиаданың екі дүркін чемпионы 2015/2017 ж.
Шаңғы жарысы
Аты-жөні Нәтижесі
11 Алексей Полтаранин Әлем чемпионатының қола жүлдегері 2013 ж., Азия ойындарының чемпионы 2011 ж.
12 Евгений Величко Азия ойындарының чемпионы 2011 ж.
13 Денис Волотка Универсиаданың қола жүлдегері 2011 ж.
14 Виталий Пухкало Универсиаданың күміс жүлдегері 2017 ж.
15 Анна Шевченко Универсиада чемпионы 2017 ж.
16 Елена Коломина Азия ойындарының үш дүркін чемпионы 1999, 2007, 2011 ж.
17 Валерия Тюленева Астана кубогының чемпионы 2017 ж.
Конькимен жүгіру спорты
Аты-жөні Нәтижесі
18 Роман Креч Жасөспірімдер арасындағы Әлем чемпионатының күміс жүлдегері 2009 ж.
19 Денис Кузин Әлем чемпионы 2013 ж., Азия ойындарының чемпионы 2011 ж.
20 Федор Мезенцев Азия чемпионатының күміс жүлдегері 2012 ж., Азия ойындарының қола жүлдегері 2017 ж.
21 Артем Крикунов ҚР кубогы кезеңдерінің чемпионы
22 Станислав Палкин Жасөспірімдер арасындағы әлем чемпионатының күміс жүлдегері 2015 ж.
23 Екатерина Айдова Жасөспірімдер арасындағы Әлем чемпионатының алтын медалі 2010 ж., Жасөспірімдер арасындағы Әлем чемпионатының күміс медалі 2011 ж.
Мәнерлеп сырғанау
Аты-жөні Нәтижесі
24 Денис Тен Олимпиада ойындарының қола жүлдегері 2014 ж.
25 Элизабет Тұрсынбаева Жасөспірімдер арасындағы Олимпиада ойындарының қола жүлдегері 2016 ж.
26 Айза Мамбекова ҚР чемпионатының күміс жүлдегері 2017 ж.
Шорт-трек
Аты-жөні Нәтижесі
27 Абзал Ажғалиев Әлем кубогы кезеңінің жеңімпазы 2016 ж., Универсиаданың күміс жүлдегері 2017 ж.
28 Нұрберген Жұмағазиев Әлем кубогы кезеңінің жеңімпазы 2016 ж., Универсиаданың қола жүлдегері 2017 ж.
29 Денис Никиша Жасөспірімдер арасындағы Әлем чемпионатының қола жүлдегері 2015 ж., Универсиаданың қола жүлдегері 2017 ж.
30 Еркебұлан Шамұханов Азия ойындарында 5 орын 2017 ж.
31 Мерсаид Жақсыбаев Жасөспірімдер арасындағы Әлем чемпионатының 6 орыны 2016 ж.
32 Анастасия Крестова Әлем кубогының кезеңінің қола жүлдегері 2017 ж., Азия ойындарының қола жүлдегері 2017 ж.
33 Ким Ионг А Азия ойындарының қола жүлдегері 2017 ж.
Фристайл – могул
Аты-жөні Нәтижесі
34 Дмитрий Рейхерд Азия ойындарының чемпионы 2011 ж., Универсиада чемпионы 2017 ж.
35 Павел Колмаков Универсиада чемпионы 2015 ж., Әлем кубогы кезеңінің қола жүлдегері 2017 ж.
36 Юлия Галышева Азия ойындарының чемпионы 2011 ж., Универсиада чемпионы 2017 ж., Әлем кубогы кезеңінің чемпионы 2017 ж.
37 Аяулым Амренова Жасөспірімдер арасындағы Еуропа кубогының кезеңі бойынша үш мәрте чемпион
Фристайл – акробатика
Аты-жөні Нәтижесі
38 Жанбота Алдабергенова Әлем чемпионатының күміс жүлдегері 2015 ж., Универсиада чемпионы 2017 ж.
39 Ақмаржан Қалмұрзаева Еуропалық кубок кезеңінің қола жүлдегері
40 Маржан Ақжігіт Еуропалық кубок кезеңінде 4 орын, FIS стартының күміс жүлдегері 2018 ж.
41 Аяна Жолдас Жасөспірімдер арасындағы Әлем чемпионаты 6 орын 2017 ж.
42 Ильдар Бадрутдинов FIS старт чемпионы 2018 ж.
Шаңғымен трамплиннен секіру
Аты-жөні Нәтижесі
43 Сергей Ткаченко FIS старт чемпионы 2017 ж.
Тау шаңғы спорты
Аты-жөні Нәтижесі
44 Игорь Закурдаев Азия ойындарының чемпионы 2011 ж.
45 Мария Григорова ҚР кубогы кезеңдерінің чемпионы 2017 ж.
Шана спорты
Аты-жөні Нәтижесі
46 Никита Копыренко ҚР чемпионы 2017 ж.